Announcements

Train Route


Train No Train Name Runs From Source Runs On
22843 BSP PNBE EXP BILASPUR JN Friday

SNo. Stn Code Stn Name Arrival Time Dep. Time Halt Time (In Minutes) Day Remark
1 BSP BILASPUR JN Source 20:35 1
2 CPH CHAMPA 21:18 21:20 2 1
3 RIG RAIGARH 22:16 22:18 2 1
4 BRJN BRAJRAJNAGAR 23:03 23:04 1 1
5 JSG JHARSUGUDA JN 23:30 23:32 2 1
6 GP RAJ GANGPUR 00:21 00:22 1 2
7 ROU ROURKELA 00:52 00:57 5 2
8 CKP CHAKRADHARPUR 02:25 02:27 2 2
9 TATA TATANAGAR JN 03:30 04:10 40 2
10 PRR PURULIA JN 05:43 05:45 2 2
11 JOC JOYCHANDI PAHAR 06:27 06:28 1 2
12 ASN ASANSOL JN 07:30 07:55 25 2
13 CRJ CHITTARANJAN 08:20 08:21 1 2
14 MDP MADHUPUR JN 09:11 09:13 2 2
15 JSME JASIDIH JN 09:46 09:48 2 2
16 JAJ JHAJHA 10:30 10:35 5 2
17 KIUL KIUL JN 11:18 11:20 2 2
18 MKA MOKAMEH JN 11:55 11:57 2 2
19 BKP BAKHTIYARPUR JN 12:52 12:54 2 2
20 FUT FATWA 13:19 13:20 1 2
21 PNC PATNA SAHEB 13:30 13:31 1 2
22 PNBE PATNA JN 13:50 Destination 2