Announcements

Train Route


Train No Train Name Runs From Source Runs On
12370 HW HWH S F EXP HARIDWAR JN Monday,Tuesday,Thursday,Friday,Sunday

SNo. Stn Code Stn Name Arrival Time Dep. Time Halt Time (In Minutes) Day Remark
1 HW HARIDWAR JN Source 23:55 1
2 MB MORADABAD 02:50 03:20 30 2
3 BE BAREILLY 04:50 04:55 5 2
4 LKO LUCKNOW NR 08:50 09:00 10 2
5 SLN SULTANPUR 11:00 11:02 2 2
6 BSB VARANASI JN 13:15 13:25 10 2
7 MGS MUGHAL SARAI JN 14:10 14:25 15 2
8 BXR BUXAR 15:39 15:41 2 2
9 PNBE PATNA JN 17:50 18:00 10 2
10 MKA MOKAMEH JN 19:22 19:24 2 2
11 KIUL KIUL JN 20:22 20:24 2 2
12 JAJ JHAJHA 21:32 21:37 5 2
13 JSME JASIDIH JN 22:09 22:11 2 2
14 MDP MADHUPUR JN 22:41 22:43 2 2
15 ASN ASANSOL JN 00:01 00:06 5 2
16 HWH HOWRAH JN 03:15 Destination 2