Announcements

Train Route


Train No Train Name Runs From Source Runs On
22844 PNBE BSP EXPRES PATNA JN Sunday

SNo. Stn Code Stn Name Arrival Time Dep. Time Halt Time (In Minutes) Day Remark
1 PNBE PATNA JN Source 23:55 1
2 PNC PATNA SAHEB 00:10 00:11 1 2
3 FUT FATWA 00:23 00:24 1 2
4 BKP BAKHTIYARPUR JN 00:43 00:45 2 2
5 MKA MOKAMEH JN 01:25 01:27 2 2
6 KIUL KIUL JN 02:25 02:27 2 2
7 JAJ JHAJHA 03:30 03:35 5 2
8 JSME JASIDIH JN 04:12 04:14 2 2
9 MDP MADHUPUR JN 04:39 04:41 2 2
10 CRJ CHITTARANJAN 05:20 05:21 1 2
11 ASN ASANSOL JN 05:55 06:15 20 2
12 JOC JOYCHANDI PAHAR 06:57 06:58 1 2
13 PRR PURULIA JN 07:36 07:38 2 2
14 TATA TATANAGAR JN 09:15 09:45 30 2
15 CKP CHAKRADHARPUR 10:40 10:42 2 2
16 ROU ROURKELA 12:05 12:15 10 2
17 GP RAJ GANGPUR 12:47 12:48 1 2
18 JSG JHARSUGUDA JN 13:50 13:52 2 2
19 BRJN BRAJRAJNAGAR 14:01 14:02 1 2
20 RIG RAIGARH 14:43 14:45 2 2
21 CPH CHAMPA 15:37 15:39 2 2
22 BSP BILASPUR JN 17:25 Destination 2